Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Femei care inghit sperma si femei care nu
06-15-2007, 02:21 PM
RE: Femei care inghit sperma si femei care nu
Strawberry Wrote:Eu una nu inghit pt ca nu-mi place gustul. Isi da drumul in gura mea dar nu inghit, o las sa se prelinga.
Nu se pune problema de scarba,pt ca avem o relatie de f multi ani. Probabil si alte femei nu inghit din acelasi motiv...who knows?

mare dreptate aiWink
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
07-03-2007, 07:45 PM
salut
recunosc ca inca nu am avut ....experienta ca cineva sa-mi inghita sperma
in afara de senzatia de ..dominatie, cred, voi, ca barbati, mai simtiti si altceva?
07-08-2007, 12:19 PM
Nu vreau sa ma laud....dar mi s-a spus ca sperma mea este buna.Si dupa cum a spus si Elena nu oricine iti inghite tie sperma.
07-09-2007, 04:51 PM
Asta nu o face orice femeie...din ce stiu unele adora pur si simplu gustul si senzatia si e vazut ca un schimb de fluide(gen sarut), altele au doar o stimulare mentala(senzatia de a fi folositoare barbatului si de a-i creste placerea, senzatia de a se contopi cu el, fara sa agreeze prea tare gustul sau senzatia) iar altele o fac din curiozitate si dintr-un fel de obligatie conjugala. Oricum ar fi pentru barbati senzatia e deosebita si confera un puternic sentiment de dominare, placere,eliberare etc

When i was 18 i liked brunettes;when i was 20 i liked blondes;now i like big-boobed girls...
07-12-2007, 02:57 PM
Sa mi inghita cineva toata sperma nu am intilnit...dar asa citiva stropi sa inghita da....Cred ca si partenera trebe sa fie extrem de excitata....daca ea nu si doreste asta eu cred ca e vina partenerului. Daca stai asa ca lemnu si astepti hai inghite....mi se pare absurd.....dar daca e de exemplu in pozitia 69 si o lingi bine si e innebunita fii sigur ca nu va mai tine cont de...gustul spermei sau va cauta o solutie sa o inghita daca nu are prejudecati si isi doreste fantezia asta. Plus ca sperma are o gramda de substante nutritive si are putine calorii.
07-12-2007, 03:13 PM
o potzi folosi cu succes ca inlocuitor al iaurtului Dannone, sau masca de fatza . :)glumesc desigur , dar nici a mea nevasta nu inghite , asa ca nu fortez nota . pt inghitit folosesc siturile de specilitate si credeti-ma ca sunt destule care fac chestia asta . tetrailes bahtalo !
07-17-2007, 04:59 PM
Totusi am reusit sa o deterrmin sa inghita tot...a fost o senzatie de ma naucit....te simiti cool cind simiti ca te golesti de tot in gurita ei.....
04-14-2008, 09:15 PM
Hei,ce faci,poluezi forumul cu prostiile tale? Vezi ca sunt site-uri cu anunturi daca vrei sa faci publicitatesi sunt si alea grat asa ca .............Sad
04-15-2008, 12:01 AM
e un bot de spam ar trebui sa fie banat de ktre admin
05-13-2008, 12:36 AM
In primul rand fiind nou pe aici tin sa salut pe toata lumea de pe acest forum;revenind la subiectul topicului cel mai bun exemplu ar fi prietena mea care adora sa faca sex oral si mai ales sa inghita sperma;prin urmare ma pot consider printre cei norocosi;mentionez ca avem un an si jumatate impreuna iar in primele 2 luni nici nu a pus gura pe instrumentul meu si deja ma gandeam la viitorul relatiei noastre;se pare insa ca a meritat asteptarea mea si am o femeie buna din toate punctele de vedere;sa termini in gura partenerei sau pe ea,pe fata ei,pe sanii ei este cel putin pentru mine mult mai bine decat s atermin in ea.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)