Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zone de agatat curve din Timisoara
05-04-2007, 03:31 PM
Zone de agatat curve din Timisoara
Strazi , cluburi, baruri ?

[Image: l2.gif]
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
08-20-2007, 07:32 PM
RE: Zone de agatat curve din Timisoara
pai strazi ar fi iesirile din oras : calea lugojului, aradului, sagului + str demetriade , gara de nord. cluburi de noapte sint prin tot orasul, enumar cateva mai cunoscute: pueblos, la bamba, no mercy, eros, exclusiv si lista poate continua.. singurul bar despre care stiu ca se pot agata curve este el torero din p-ta unirii. cam atat Wink

Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.  
Gabriel José García Márquez  
Find all posts by this user
05-27-2008, 03:41 AM
Salutari Smile
Cu ce sa incep ... sunt mai "incepator" in aceasta practica, si asta m-a cam dus la un blocaj psihic/complex de inferioritate. Una peste alta, am decis sa-mi bag pwla si sa ma duc la prostituate. Sunt student in TM, am masina, asa ca in seara asta (luni), am zis ca ma bag la o raita sa studiez piata, eventual un oral mic. Partea nasoala e ca acasa nu pot sa le aduc, si parca mi-e cam aiurea sa ma duc la ele (ma refer la anunturi). Bun, am plecat de acasa si timp de vreo 2 ore jumate am cautat (20.00 - 22.30) prin:
-> Calea Aradului (de la intersectia de la Mall pana la sensul giratoriu dupa REAL)
-> Calea Lipovei (de la intersectia de la Mall pana in Dumbravita)
-> Calea Buziasului (De la Martirilor colt cu Rebreanu pana la sensul giratoriu de la AEM)
-> Gara de Nord (am trecut doar prin fata)
-> Padurea Verde (pana la intersectia ce duce la aeroport)
Ce va pot zice, ca in 2 ore si ceva ... nimic. Nici urma. Le-am mai vazut din masina (cred) si la ore mai "matinale", insa in seara asta nimic. E o zi anume in care sa ma duc (la modul, exclusiv in weekend, sau exclus luni) ?! Stiti voi zone mai bune ? (nu cunosc TM prea bine, asa ca va rog sa-mi explicati ca la prost). Eventual un bordel incercat, sau o fata cunoscuta. V-as ramane recunoscator pentru orice sfat.
06-10-2008, 02:27 PM
Dejan Wrote:Salutari Smile
Cu ce sa incep ... sunt mai "incepator" in aceasta practica, si asta m-a cam dus la un blocaj psihic/complex de inferioritate. Una peste alta, am decis sa-mi bag pwla si sa ma duc la prostituate. Sunt student in TM, am masina, asa ca in seara asta (luni), am zis ca ma bag la o raita sa studiez piata, eventual un oral mic. Partea nasoala e ca acasa nu pot sa le aduc, si parca mi-e cam aiurea sa ma duc la ele (ma refer la anunturi). Bun, am plecat de acasa si timp de vreo 2 ore jumate am cautat (20.00 - 22.30) prin:
-> Calea Aradului (de la intersectia de la Mall pana la sensul giratoriu dupa REAL)
-> Calea Lipovei (de la intersectia de la Mall pana in Dumbravita)
-> Calea Buziasului (De la Martirilor colt cu Rebreanu pana la sensul giratoriu de la AEM)
-> Gara de Nord (am trecut doar prin fata)
-> Padurea Verde (pana la intersectia ce duce la aeroport)
Ce va pot zice, ca in 2 ore si ceva ... nimic. Nici urma. Le-am mai vazut din masina (cred) si la ore mai "matinale", insa in seara asta nimic. E o zi anume in care sa ma duc (la modul, exclusiv in weekend, sau exclus luni) ?! Stiti voi zone mai bune ? (nu cunosc TM prea bine, asa ca va rog sa-mi explicati ca la prost). Eventual un bordel incercat, sau o fata cunoscuta. V-as ramane recunoscator pentru orice sfat.

Sfaturi - insista, persevereaza! Eu imi amintesc de vremurile cand erau pe strazi cu zecile. Acum probabil ca toate sunt pe afara...

Ca pont, in timpul zilei mai merg in afara spre Arad si - inainte ca drumul sa se ingusteze, mai sunt doua locuri unde stau fete. Atata ca - nu te astepta sa gasesti neaparat ceva decent Big Grin. Am prins si ok si naspete... Adica - naspete = de alea pe care le-am intrebat cat face (cu ocazia asta s-au apropiat de masina si le-am vazut mai bine la fata) si am plecat, dupa ce le-am zis ca mai dau o tura sa ma hotarasc. In principiu daca nu te deranjeaza sa f. tigancuse... poti gasi (am prins chiar tipe destul de bune!)

In alta ordine de idei, eu stiu de ruta Aradului-UMT-Lugojului. Stii tu ca ar fi pe Lipovei, Buziasului si la Gara de Nord? Ai vazut tu fete? Unde mai exact? Merita sa dau o raita? Smile

In ziar... Da Search pe publitim cu "Dacia" la "Posta lui Cupidon" si suna... Eu am fost doar odata, dar intentionez sa mai merg...
06-10-2008, 05:40 PM
fost .. vazut .. facut treaba .. intors acasa .. baut bere. Mai exact pe Aradului, inainte de CITGrup (sau cam prin zona aia), intr-o parcare, cica nu mai merg la iesirea din oras dupa ce or omorat-o pe una. Ora: cam 23:30. Cat despre zonele mai sus mentionate, gasisem tot pe un forum de genu ...
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)